10 fotot

Fotonäitused sarjast "10 FOTOT" on nii professionaalide, kuid eeskätt mitteprofessionaalide 10 fotost koosnevad seeriad. Läbi selle sarja soovime julgustada inimesi jagama oma fotomuljeid ja -tegemisi teistega.

Oma fotode levitamine internetis ja esitlemine näitusena - on kaks täiesti erinevat kogemust, mida on raske selgitada inimesele, kes pole kunagi oma fotodest avalikku näitust teinud. Ja reaalse näituse kogemus on alati oma hinda väärt.

Sarja"10 FOTOT" näitustel on keelatud tööde kritiseerimine, aga kui keegi tahab jagada kiidusõnu ja tunnustust osalejale, on see alati teretulnud.

_______________________________________________________________


OSALEMISEKS:
Leia oma isiklikust fotokogust need 10 fotot, milledel on üks läbiv mõte, emotsioon, sündmus, koht või midagi muud, koosta selle kohta lühike annotatsioon ja saada Põlevkivimuuseumile. Peale PKM fotonõukogu kinnitust, leiame koos aja, millal saad oma näitust esitleda.
SOOVIME:
- enne näitust saada sinust ja kõigist 10 fotost digikujutist, mis jäävadki sarja "10 FOTOT" digikogusse;
- peale näitust osta (koos õigustega) 1-5 sinu fotot muuseumi fotokogusse.
LISAKS:
Arvesta, et kui Sinu foto "jääb" Põlevkivimuuseumi fotokogusse, "jääd" paratamatult ajalukku ka Sina.
EELISTAME:
Fotosid, milledel on seos Ida-Virumaaga: tehtud siinsetest inimestest, sündmustest, kohtadest, jne. või tehtud kohalike (isegi kui olid seda ainult mõned aastad) inimeste poolt ükskõik kus kohas maailmas. Kuid see ei ole piirang, see on soov.
EI LUBA:
Fotosid, millel kujutatu ei vasta üldistele eetilistele arusaamistele või on mingil moel seadusevastane.

_______________________________________________________________


Julgust, eneseleidmist ja palju häid sõpru kõigile sarja "10 FOTOT" praegustele ja tulevastele osalejatele.